Zaļā kafija – efektīvs tauku dedzinātājs

Kafija visā pasaulē ir zināms kā universālais rīta dzēriens, kurš tev dos nepieciešamo možumu un enerģijas devu uzsākt dienu pat, ja aiz loga vēl pat nav uzlēkusi saule. Taču vai zināji, ka pašreiz modē nāk īpašs kafijas veids – zaļā kafija, kura var palīdzēt tev ātri un ļoti efektīvi nomest nevēlamos kilogramus un tātad arī notievēt?

Šī īpašā zaļā kafija patiesībā ir vienkārši parasto kafijas pupiņu paveids, kuram papildus ierastajam kofeīnam un kafijas garšai un smaržai, kafijas pupiņās tiek producēts arī īpašs ekstrakts, kurš satur hlorogēnskābi jeb CGA, kas ir pazīstama kā viela, kura ievērojami paātrina ķermenī noguldīto tauku sadegšanu, vienlaicīgi aizkavējot cukura pārvēršanos taukos un glikozes uzsūkšanos tavā ķermenī. Tieši šis ir iemesls, kādēļ šīs zaļās kafijas pupiņas ļaus tev nomest kilogramus tikai pateicoties kafijas dzeršanai vien.

Papildus zaļās kafijas pupiņas arī ļoti veiksmīgi spēj regulēt cukura līmeni asinīs, kas lielā mērā ir atbildīgs par tavu vēlmi pēc saldumiem. Tātad, ja tas tiek regulēts un uzturēts vienādā līmenī, šī vēlme samazināsies un tu uzņemsi daudz mazāk nevajadzīgu kaloriju, bet tavs organisms enerģiju meklēs tavos jau esošajos taukos, kā rezultātā tu varēsi notievēt.

Kā arī šīs zaļās, neapstrādātās kafijas pupiņas satur daudz augstāku kofeīna daudzumu, kā rezultātā šī kafija ne tikai būs uzmundrinošāka un sniegs lielāku kofeīna devu, bet arī šīs paaugstinātais kofeīna saturs liks organismam sadedzināt glikozes rezerves, tātad uzkrātos taukus, kas nozīmē, ka tiks vērots svara zudums un lieko tauku samazināšanās.

Zaļā kafija savu popularitāti ieguva jau 2012. gadā, kad kādā Amerikas Savienoto Valstu šovā slavenais Dakteris Ozs tikās ar ekspertiem, kuri stāstīja par šīs kafijas lieliskajām īpašībām, īpaši uz svara zaudēšanu.  Un vēl joprojām par to tiek runāts, un tā tiek apspriesta, jo patiesi šis kafijas paveids dod efektīvu veidu, kā notievēt daudz nemainot savus ēšanas paradumus un turpinot lietot uzturā citiem tik svarīgo kafiju.

Veids kā pagatavot šādu kafiju ir likt kafijas vārāmajā trauciņā 2 ēdamkarotes samaltas zaļās kafijas un tās pārliet ar 150 mililitriem karsta ūdens. Tad šo uzlējumu uzvārīt uz mazas uguns, visu laiku to maisot. Lai gan šī kafija noteikti prasīs tās izkāšanu, un tādas nedaudz vairāk darba no rītiem, tas tomēr ir tā vērts, jo tā ļaus tev nokristies svarā un nomest liekos kilogramus, neieturot nekādu speciālu diētu vai nebadinot sevi.

CLOSE
CLOSE