Piparu diēta

piparu dietaBieži cilvēki cenšas ievērot dažādas diētas, lai uzlabotu savu izskatu vai veselību. Visbiežāk veselības uzlabošanai tiek izmēģinātas dažādas sulu vai augļu diētas, kuras attīrīs organismu no kaitīgajiem toksīniem, un tādā veidā uzlabos veselību. Viena no šādām diētām ir arī citrona sulas sarkano piparu diēta, kura galvenokārt sastāv no augļu sulas dzeršanas, sarkanajiem pipariem un dažādiem dabiskajiem saldinātājiem, piemēram, medus vai kļavu sīrupa.

Šī diēta paredz, ka ir jādzer dzēriens, kurš sastāv no divām ēdamkarotēm citrona vai laima sulas, divām ēdamkarotēm kļavu sīrupa, šķipsniņas sarkanajiem pipariem un 8 uncēm jeb 250 ml ūdens. Visas šīs sastāvdaļas ir jāsakrata vai jāsablenderē kopā un tad var izbaudīt šo sulu.

Lai šī diēta patiešām nostrādātu un palīdzētu ne tikai attīrīt tavu ķermeni no toksīniem, bet arī nomest svaru, šīs diētas laikā ir atļauts dzert tikai šo sulu. Šo diētu ir jāietur vismaz nedēļu, optimāliem rezultātiem – vairākas nedēļas, lai visi toksīni paspētu tikt izvadīti no tava ķermeņa. Visbiežāk cilvēki šo diētu ietur 2 nedēļas. Šķiet, visai drastiski, bet ko tik mēs nedarām savas veselības labā. Nozīmīgi ir arī šīs diētas laikā pārāk neaizrauties ar fiziskām aktivitātēm, jo, ja tu divas nedēļas dzer tikai šo sulu, tavam ķermenis pietrūks ogļhidrātu un tātad enerģija. Pēc šīs diētas tu droši vari lēnām atsākt ēst parastu ēdienu un arī fiziskās aktivitātes.

Bet kāpēc tad tieši šī diēta strādā? Tas ir, pateicoties šīs diētas sulas sastāvdaļām.

Citrona un laima sula satur daudz vitamīnus un minerālvielas, kas palīdz efektīvi izvadīt toksīnus no tava ķermeņa, kā arī atvieglo vēdera uzpūšanos un pat stresu.

Kļavu sīrups arī satur lielu daudzumu veselīgu vitamīnu un minerālvielu, piemēram, kāliju, magniju, dzelzi un kalciju, kas ir ļoti labi tavai veselībai.

Bet sarkanie pipari, kuri arī ir šīs diētas milzīga un svarīga sastāvdaļa, satur daudz antioksidantus, kuri tikai paātrina ķermeņa detoksikāciju. Sarkanie pipari arī satur vielu, kas palīdz attīrīt tavas asinis un nodrošināt, ka tajās neradīsies nekādi trombi un citi dzīvībai bīstami veidojumi. Kā arī šo piparu asums var palīdzēt cīnīties ar sāpēm.

Tāpēc, ja vēlies tiešām attīrīt savu ķermeni un dzīvot veselīgāk, reizē nometot svaru, un ja esi spējīgs 2 nedēļas pārtikt tikai no sulas, tad noteikti izmēģini šo diētu. Tā būs tā vērta.

 

CLOSE
CLOSE