Notievēšanai – kanēļūdens

kaneludens

Ir daudz dzirdēts par kanēļa un medus labajām īpašībām, kas uz cilvēka organismu un veselību kopumā iedarbojas tikai pozitīvi, tomēr vien retais zina, kā abu šo brīnumaino garšvielu savienojums iedarbojas uz cilvēka organismu. Kā izrādās, savienojot tās kopā, tās pastiprina viena otru un ļauj daudz efektīvāk iedarboties. Kā un kāpēc tas notiek, aplūkosim turpinājumā.

Viens no līdzekļiem, kur medus ar kanēli pierāda savas lieliskās īpašības attiecībā uz cilvēka veselību, ir kanēļūdens. Kanēļūdens ir paredzēts notievēšanai, un, kā zināms, vasara vairs nav aiz kalniem, tāpēc tāda brīnumūdens pielietošana līdz pludmales sezonai varētu nākt tikai par labu ne vien tiem, kas ir nobažījušies par sava ķermeņa izskatu pēc ziemas snaudas, bet arī ikvienam, kas vēlas attīrīt organismu un uzlabot vielmaiņu. Kanēļūdens galvenā funkcija ir toksīnu izvadīšana no organisma, imunitātes nostiprināšana, kā arī gremošanas uzlabošana.

Kā rāda vairāku cilvēku pieredze, šī ūdens lietošana efektu sniedz jau pirmajās tā lietošanas dienās. Lietojot kanēļūdeni, mēneša laikā varot zaudēt svaru līdz pat 5 kg.

Lai pagatavotu kanēļūdeni, būs nepieciešamas sekojošas sastāvdaļas:

  • 1/2 tējkarote kanēļa;
  • 1 glāze verdoša ūdens;
  • 1 tējkarote medus.

Pus tējkaroti kanēļa jāpārlej ar vienu glāzi verdoša ūdens, jāapsedz glāze un jāatstāj ievilkties, līdz maisījums atdziest. Kad maisījums atdzisis, tam jāpievieno vienu tējkaroti medus un jāsamaisa. Šis maisījums arīdzan pāris stundas jāatstāj ievilkties. Būtiski lietot nepasterizētu medu un nelikt medu karstā ūdenī. Papildus minētajām receptes sastāvdaļām nekas cits nav jāpievieno.

Šo kanēļūdeni jālieto divas reizes dienā pa pusglāzei vienā reizē – vienu no rīta tukšā dūšā, bet otru pirms miega. Biežāk dzert šo kanēļūdeni nav ieteicams. Kanēļūdens jādzer atdzesēts vai istabas temperatūrā, bet sildīt to gan nav ieteicams.

Kanēļūdens, kā jau pieminēts, attīra gremošanas traktu un nogalina parazītus. Kā novērots, vispirms tievē vēdera zona, bet pēc tam arī viss pārējais. Ja svars zūd, bet pēkšņi pārstāv samazināties, jāievēro pāris nedēļu pārtraukums, pēc kura atkal var atsākt lietot kanēļūdeni. Jāatceras, ka, lietojot kanēļūdeni, ir vispārīgi jāpieturas arī pie veselīga dzīvesveida pamatprincipiem – jānodrošina normāla fiziskā slodze, kā arī jālieto sabalansēts un veselīgs uzturs, nevis jācer, ka paralēli ierastajam dzīvesveidam dzerot kanēļūdeni notiks brīnumi.

 

CLOSE
CLOSE