Kefīra diēta

Ir dažādi veidi kā ievērot diētu – izmantojot konkrētu pārtikas produktu, vai to grupu, vai lietojot konkrēto šķidrumu, tad nu šajā rakstā es pastāstīšu par vēl kādu šādu diētu – kefīra diētu, kura esot ļoti efektīva.

Šī diēta populāra kļūva krievijā, pēc tam, kad Krievu dziedātāja Larisa Doļina ar tās palīdzību efektīvi zaudēja svaru. Šīs diētas laikā, kura ilgst 7 dienas. ir iespējams atbrīvoties no 5 līdz pat 7 kilogramiem – tātad tā ir efektīva un ātra diēta.

Šīs diētas svarīgākie noteikumi: nekādā gadījumā nedrīkst ēst pēc pulksten 18:00, tātad visa diētu saturošā pārtika ir jāapēd līdz 6 vakarā, kā arī stingri visas 7 dienas ir jāpieturas pie šīs diētas maltīšu plāna.

Šo diētu nevajadžetu ieturēt ilgāk par 7 dienām, jo tās laikā netiek uzņemta daļa svarīgu uzturvielu, Ja to vēlies atkārtot pēc 1 sesijas beigām, tad notiekti pagaidi dažās dienas, un to laikā lieto vesalīgu, sabalansētu un uzturvielām bagātu uzturu.

1. diena – jāapēd 5 ar visu mizu vārīti kartupeļi, kā arī jāizdzer 500 g kefīra

2. diena – jāapēd 200 g skādā krējuma un jāizdzer 500 g kefīra

3. diena – jāapēd 200 g biezpiena un jāizdzer 500 g jau ierakstā kefīra

4. diena – šajā dienā ir jaapēd 500 g vistas gaļas, jāatceras, ka tai noteikti ir jābūt bez ādas un vārītai bez sāls, kā arī šajā dienā atkal jāizdzer 500 g kefīra

5. diena – šajā dienā ir jāapēd 1 kilograms āboju vai 500 gramu burkānu, tos var aizstāt arī ar 300 gramiem plūmju, ja tās ir sezonā, kā arī, protams, jāizdzer 500 g kefīra

6. diena – diētas pirmspēdējā diena ir atļauts tikai izdzert 1 l kefīra

7. diena – bet pēdējā dienā un noslēgumā ir jāizdzer 1 l minerālūdens

CLOSE
CLOSE