Gurķu diēta

gurķiGurķi, ir vieni no vismazāk kaloriju saturošajiem ēdieniem, jo tie sastāv lielākoties no ūdens (95%) un tas nozīmē, ka ēdot šos dārzeņus jūs uzņemat ūdeni ar dažiem vitamīniem un diētiskajām šķiedrām. Bet vai gurķi tiešām var būt arī labs diētas ēdiens, un vai ar tiem iespējams nomest liekos kilogramus?
Šis jautājums , ja kādam tiešām tāds ir, manuprāt, ir pavisam lieks, jo uzzinot to, ka 100 gramos gurķu ir tikai aptuveni 10 kalorijas daudziem pēkšņi atveras acis, un tie saprot, ka šis varētu būt tas brīnuma auglis, ko lieto tādas slavenības, ka Jenifera Anistone , lai noturētu savu slaido figūru! Un ja arī jūs tā domājat, tad jums ir pilnīga taisnība, jo Anistones šefpavāru jaunākajā grāmatā ir tieši teikts, ka gurķis ir viens no aktrises mīļākajiem ēdieniem, kurus bieži izmanto dažādos salātos un citos ēdienos. Un tieši šī iemesla dēļ arī jūs varat izmēģināt gurķu diētu, un tai nemaz nav jābūt tik drastiskai, kā ēst tikai gurķus un neko citu, bet, piemēram, aizstājiet vienu dienas maltīti , kas būs aptuveni 500-700 kalorijas, ar gurķu salātiem, kas būs tikai pāris desmiti kalorijas, un ja šādi darīsit katru dienu jūs 10 dienu laikā zaudēsit veselu kilogramu! Un ēdot gurķus jūs nejutīsities izsalkuši, vai nepaēduši, tāpēc, ka šis viss ūdens, kas gurķos ir iesprostots augļa molekulās, un tikai kuņģī tas tiek atdalīts no tām un šis process aizņem aptuveni vienu līdz divām stundām, un tas nozīmē, ka pēc gurķu ēšanas jūs 2-3 stundas jutīsities paēduši un nebūs tā izsalkuma sajūta, kas parasti rodas ieturot drastiskās diētas.
Gurķus protams arī var izmantot ātrajās diētās, kur jūs visas dienas laikā ēdat tikai šos augļus, un ja jums izdodas šādi noturēties pāris dienas, tad svara zudums būs acīm redzams, jo ja parēķinām, tas sanāk, ka dienā apēdot 1 kilogramu gurķu, jūs uzņemsit tikai 100 kalorijas, kas būtībā nav pilnīgi nekas bet ja ēdīsit gurķus pietiekoši bieži, tad jutīsities paēduši un nejutīsit izsalkumu. Gurķi satur daudz šķiedrvielu un C vitamīna un nāk par labu jūsu ādai un kopējai ķermeņa veselībai, tomēr ievērojot tikai gurķu diētu esiet uzmanīgi, jo šajā auglī nav visas nepieciešamās minerālvielas un uzturvielas un vislabāk būtu ieteicams ieturēt gurķu diētu 1 vai 2 reizes nedēļā, pārējās dienās ēdot kārtīgas maltītes!

 

CLOSE
CLOSE