Bumbieru diēta

Bumbieris ir viens no tiem augļiem par ko mēs parasti neaizdomājamies, kad domājam ievērot diētu, jo ir taču tādi ierasti augļi, kā āboli, ķirši un citi vasarā un rudenī nogatavojušie augļi. Bet patiesībā mums visiem diētā derētu lietot šos augus, jo tie brīnumainā kārtā jau simtiem gadu ir tikuši izmantoti dažādās tautas medicīnas specialitātēs un dziedējuši visu, sākot ar prostatu līdz pat aizcietējumiem un galvas reiboņiem. Bumbieri ir augļi, kas ir ļoti sulīgi un kuru sastāvā (it sevišķi mizā) ir ļoti daudz šķiedrvielu, kas ir labas jūsu veselībai, vēdera izejai un arī ļaus jums justies pilnākiem, un mazinās apetīti. Bumbieri ir arī ļoti labi diētas augļi jo tie satur ļoti daudz dažādus vitamīnus, bet tajos ir maz kaloriju. Vienā normāla lieluma bumbieru porcijā ir tikai ap 100 kalorijām un tas nozīmē, ka jūs tos varat ēst uz nebēdu un jūsu svars kritīsies tikpat ātri, kā izmantojot dažādas drastiskas diētas, kā badošanos un citas līdzīgas. Tieši tāpēc bumbieri tiek uzskatīti par ļoti labiem diētas augļiem un lietojot tos diētā jūs uzņemsit lielu daļu no dienā nepieciešamā vitamīnu un citu vielu skaita, kas ir bonuss, jo nereti ieturot diētas mūsu organisms nesaņem vajadzīgos vitamīnus un mēs pēc pāris dienām jūtamies novājināti un nespējam vairs tā turpināt. Ja jūs vēlaties uzsākt bumbieru diētu, tad jums ir trīs iespējas:

Pilnīga bumbieru diēta

Pilnīgā bumbieru diēta ir tā diēta, kurā jums vairākas dienas jālieto gandrīz nekas cits, kā tikai bumbieri un šī ir viena no tā sauktajām ātrajām diētām, kas noteikti ļaus jums nomest pāris liekos kilogramus ēdot šos saldos augļus. Bumbieriem to mizās un pašā auglī ir daudz antibakteriālas vielas, tāpēc nevajadzētu bumbierus ēst pilnīgi tukšā dūšā, bet tos ir jākombinē ar kāda cita veida maz kaloriju ēdieniem, kā gurķiem, kas ir jāēd vispirms, un tikai tad drīkst ēst bumbieri. Šādi lielāko dienas ēdiena devu aizstājot ar šiem saldajiem augļiem jūs jutīsities labi paēduši bet varat dienā zaudēt no 500 līdz pat 1000 kalorijām, kas jums ļaus nomest savus liekos kilogramus ātri un bez liekām problēmām.

Daļēja bumbieru diēta

Daļēja bumbieru diēta ir tā, kur jūs aptuveni 30-50% no dienā patērētās pārtikas aizstājat ar bumbieriem. Tas varētu izskatīties šādi – pie pusdienām apēst tikai 150g kartupeļu nevis 300g un apēst 150g bumbierus, un tāpat darīt ar gaļu un salātiem. Šāda diēta jums ļaus dienā nomest no 250-500 kalorijām un mēneša laikā jūs varēsit zaudēt no 2 līdz pat 4  kilogramiem, bet jutīsities paēdis un ēdot garšīgos bumbierus.

Bumbieris, kā aizstājējs

Bumbieris, kā aizstājējs ir no šīm trijām visvieglākā diēta aun šī diēta nosaka, ka jums ir visi saldumi un daudz kaloriju ēdieni, kā kūkas, ģipši un citi kaloriju piesātinātie ēdieni jāaizstāj ar bumbieriem. Ja jums sagribas šokolādi vai saldējumu uzēdiet bumbieri un ātri vien radīsies sāta sajūta un saldumus vairs negribēsies. Šādi jūs varēsit mēneša laikā zaudēt no 1 līdz 2 kilogramiem un rudenī uzsākot šo diētu līdz vasarai iegūt savu ideālo svaru!

CLOSE
CLOSE