3 dienu Ābolu diētas

Amerikāņiem ir kāds ļoti populārs izteiciens “An apple a day keeps the doctors away” jeb tulkojumā “Viens ābols dienā un tev nebūs jāiet pie ārsta”. Un, manuprāt, šis teikums lieliski pasaka to, ka āboli ir ļoti veselīgi un ēdot tos regulāri, var būtiski uzlabot savu veselību. Taču mūsdienās ir izdomātas divas lieliskas 3 dienu ābolu diētas, kas var palīdzēt ne tikai nomest svaru, bet arī būtiski uzlabot veselību.

1. Diēta: Kā tā izpaužas:

Šī nav diēta, kurā tevi ir jāierobežo sevi, ēdot 3 dienas tikai un vienīgi ābolus. Nē! Šīs diētas laikā tev ir jāapēd ābols pirms katras maltītes, jo āboli satur ļoti daudz šķiedrvielu un labos cukurus, kuri ne tikai liks tev justies paēdušam ātrāk, tādejādi samazinot ēdiena un kaloriju daudzumu, ko tu apēdīsi katras maltītes laikā, bet arī āboli būs kaut kas salds un tev negribēsies sniegties pēc našķa tūlīt pēc maltītes ieturēšanas.

Otrais šīs diētas nosacījums, ka tev vajadzētu veidot savas maltītes tā, ka tajās ir pēc iespējas mazāk ogļhidrātu. Lielisks piemērs šāda veida maltītei būtu gaļa, piemēram, tuncis vai vistas gaļa ar dārzeņiem.

Pabeidzot šādu 3 dienu ābolu diētu tu droši vari pāris dienas neēst ābolus pirms katras maltītes, bet vairāk koncentrēties un ēdienu, kuru tu ēd, tas ir, pagatavo sev veselīgas maltītes, bet galvenais nepārēdies, ēd tik daudz, lai tu justos paēdis. Un pēc kāda laika tu atkal vari 3 dienas ieturēt ābolu diētu. Tu pat vari uzstādīt sev mērķi veikt šādu ābolu diētu 1 reizi nedēļā, piemēram, 3 dienas ēst ābolus pirms katras maltītes, tad 3 vai 4 dienas vairs to nedarīt, un tad sākt atkal.

Iemesls, kāpēc šī diēta tiešām darbojas, ir, jo tu līdz ar āboliem, kuri paši par sevi ir veselīgi, ēd zema ogļhidrātu daudzuma maltītes, kuras ir veselīgas un piepildošas, taču neliks tev uzbaroties, kā arī āboli ļaus tev apēst mazāk kaloriju katru dienu, tādejādi ļaujot sev zaudēt svaru.

2. Diēta: Kā tā izpaužas:

Šī diēta ir nedaudz drastiskāka kā 1. 3 dienu ābolu diēta. Šīs diētas laikā tev ir atļauts ēst tikai ābolus un dzert tīru ūdeni 3 dienas. Līdz ar ūdeni tu vari lietot arī bez kofeīna zāļu tējas, jo tās palīdzēs tev iztīrīt organismu.

Šīs diētas laikā ieteicams ir arī katru vakaru apēst 2 tējkarotes ar olīveļļu, kas efektīvi palīdzēs tavam organismam attīrīties.

Kāds labums ir no šīs diētas?

Tā ne tikai palīdzēs izvadīt no organisma toksiskās un kaitīgās vielas, tās rezultātā tavs metabolisms uzlabosies, organisms strādās labās, kā arī var uzlaboties gan tas ādas stāvoklis, gan mati var kļūt mirdzošāki un nagi – stiprāki. Kā arī, protams, šādas diētas rezultātā efektīvi var zaudēt svaru. Pēc šīs diētas veikšanas tu un tavs ķermenis jutīsies veselīgāks.

Šo diētu varētu dēvēt kā jaunu sakumu tavam organismam, jo šo 3 dienu laikā tavs organisms attīrīsies, lai pēc tam atkal spētu uzņemt dažādas toksiskas vielas no dažāda veida ēdieniem, ko mēs lietojam ikdienā.

CLOSE
CLOSE